Bestseller Skoda Fabia z nowościami

Rozmiar tesktu A A A
-
Bestseller Skoda Fabia z nowościami
Podczas targów w Genewie czeski producent samochodów Skoda zaprezentuje najnowszą odsłonę swojego bestsellera. Skoda Fabia otrzymała przeprojektowane wnętrze oraz nadwozie. Zmiany wizualne podyktowane są głównie przez użycie nowych rozwiązań technologicznych. Tak też światła zewnętrze wykonane są w technolgii LED, co zapewnia samochodu nie tylko lepszy wygląd, ale także lepsze źródło światła w gorszych warunkach widoczności. Wzrośnie także oferta wzorów felg ze stopów lekkich, największe które będą oferowane od wprowadzenia odświeżonej wersji Skoda Fabia osiągną rozmiar 18 cali. Także wnętrze auta ulegnie mocnym zmianą, przeprojektowana została deska rozdzielcza, a tapicerka oferowana będzie w dwukolorowych wykończeniach.


Fot. Skoda

Pod maską odświeżonej Skody Fabia znajdą się 4 warianty mocy bazujące na 1.0l benzynowej jednostce. Ofertę otworzą dwa wolnossące silniki z rodziny MPI o mocy 60 KM oraz 75 KM. Jednostki TSI, dysponować będą mocą 95 KM oraz 110 KM. Wszystkie jednostki, które znajdą się w odświeżonej Skoda Fabia charakteryzują się bardziej cichą pracą oraz niskim poziomem wibracji. Najmocniejszy wariant napędu występować będzie w opcji z automatyczną przekładnią DSG.

Fot. Skoda

Skoda Fabia po kuracji odmładzającej może poszczycić się nowym systemem aktywnego bezpieczeństwa. Auto z opcjonalnym wyposażeniem będzie wspierać kierowcę w codziennym poruszaniu się. Tak też poinformuje kierowcę sygnałem wizualnym że w martwym polu znajduje się inny uczestnik ruchu. Czy też podczas wyjeżdżania tyłem o innym nadjeżdżającym samochodzie. Kolejna nowość to wyposażenie systemu multimedialnego Swing o 6,5 calowy ekran dotykowy jak też obsługa Skoda Connect.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-10 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bestseller-Skoda-Fabia-z-nowosciami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt