Bezdotykowe sterowanie systemem multimedialnym na CES 2016

Rozmiar tesktu A A A
-
Bezdotykowe sterowanie systemem multimedialnym na CES 2016
Nowy rok, to zapowiedź ważnych targów w Las Vegas. Jednak nie stricte motoryzacyjnych, a elektroniki użytkowej. Największe targi w tej dziedzinie już od lat goszczą wiodących producentów samochodów. Świat motoryzacji w przeciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej innowacyjnych rynków pod tym względem. Nie mogło więc także w tym roku wiodących producentów na CES 2016, które odbędą się już 6 i potrwają do 9 stycznia. Podczas tych targów BMW zaprezentuje AirTouch. System sterowania gestami. Pierwsza wersja tego rozwiązania do sterowania systemem multimedialnym już działa w najnowszym BMW serii 7. Pozwala ona jak na razie na odbieranie telefonu oraz regulację dźwiękiem. Podczas CES 2016, system ten ma dodatkowo pozwalać nawigowanie po całym menu. Aby ułatwić i oszczędzić zbytnich kroków podczas korzystanie z systemu multimedialnego został on optymizowany i uproszczony.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-28 07:37:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bezdotykowe-sterowanie-systemem-multimedialnym-na-CES-2016

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt