Chevrolet Malibu nowa limuzyna

Rozmiar tesktu A A A
-
Chevrolet Malibu nowa limuzyna
Kiedy 2 lata temu Chevrolet zaprzestał produkcji swojej dużej limuzyny Epica, na horyzoncie nie pojawił się żaden jego zastępca. Jednak teraz na Targach we Frankfurcie Chevrolet zaprezentuje swoją dużą przestrzenną limuzynę z segmentu D - Malibu. Co ciekawe samochód ten dostępny będzie zarówno w Azji, Ameryce jak i Europie. Do sprzedaży trafi dopiero w przyszłym roku.


Przestronny i ekskluzywny

Samochody Marki Chevrolet kojarzą się raczej z pojazdami dla klasy średniej, w której synonimów przestronności i ekskluzywności raczej nie ma po co szukać. Malibu zrywa z tym stereotypem, prezentując odbiegające od swoich dotychczasowych modeli, nowe wnętrze samochodu tej klasy.

Dostępna duża ilość schowków pomoże w utrzymaniu porządku wewnątrz samochodu. Duży, 7-calowy, dotykowy ekran, ułatwi nam komunikację z samochodem podczas jazdy. Z kolei dobrej jakości audio zapewni doskonałe brzmienie odgrywanych utworów audio.

Nowy Malibu dostępny będzie w czterech wersjach wykończenia wnętrza.

Nie tylko wnętrze zachwyca

Atletyczna i szeroka sylwetka nowego Chevroleta Malibu nadaje pojazdowi asertywnego wyglądu. Ponadto samochód ten należy do najbardziej aerodynamicznych w swojej klasie, co pozytywnie wpływa na niższe spalanie podczas jazdy.

Charakterystyczne cechy tego pojazdu to podwójny grill z dużym logo Chevroleta oraz zainspirowane nowym Camaro dwuczęściowe tylne lampy, wykonane w technologi LED. Samochód dostępny będzie w dziewięciu kolorach, do wyboru będziemy mieć 17 lub 18-calowe obręcze kół.

Napęd

Do nowego Chevroleta Malibu producent dał tylko 2 silniki. Jeden to benzynowy o pojemności 2.4l i mocy 163 koni, drugi to wysokoprężny, znany już z Cruze 2.0l 163KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-08-28 21:54:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Chevrolet_Malibu_nowa_limuzyna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt