DS e-Tense elektryczny francuski samochód przyszłości

Rozmiar tesktu A A A
-
DS e-Tense elektryczny francuski samochód przyszłości
Przyszłość francuskiej marki DS rysuje się bardzo sportowo. Po zakończeniu wdrażania podstawowej oferty, francuska marka zabrała się za prawdziwą sportową perłę motoryzacyjną. DS e-Tense to pierwszy sportowy pojazd wskrzeszonej marki, ma przy okazji stanowić przyszłość wzornictwa jak też nowych rozwiązań technologicznych. Debiut samochodu nastąpi podczas targów w Genewie. Pojazd zaliczać będzie się do grupy samochodów najbardziej przykuwające oko, podczas tegorocznych światowych targów motoryzacji.


Fot. Citroen

Reaktywowana marka po swojej prawie dwu letniej obecności zadomowiła się już na dobre na rynku motoryzacyjnym. Zapewniając swoim klientom trochę więcej niż tradycyjne Citroeny, na których bazuje aktualnie cała oferta. DS e-Tense będzie stanowić ewenement i przy okazji nową twarzą marki DS. Wraz z premierą tego modelu postrzeganie producenta też ulegnie zmianie. Być może wtedy marka ta odbuduje swoją wielkość i zostanie przyjęta w segmencie premium, tam gdzie jej miejsce powinno być.

Fot. Citroen

DS e-Tense to trochę więcej niż tylko sportowy samochód. Model ten może mieć bardzo duży wpływ na przyszłość samej marki. Dlatego też nie dziwi fakt, że francuski producent zapewnił najlepsze i najnowsze rozwiązania właśnie dla tego pojazdu. Doświadczenia z elektrycznej Formuły DS, pod maską sportowego DS e-Tense włoży elektryczna jednostkę napędową. Parametry tego silnika prezentują się następująco 402 KM mocy oraz maksymalny moment obrotowy dostępny w całym zakresie 512 Nm. Zasięg jak na razie nie jest znany. Jednak wcześniej wspomniane doświadczenie w elektrycznych zawodach motoryzacyjnych każą mieć nadzieję na spory zakres i długi czas wykorzystania samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-28 13:23:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/DS-e-Tense-elektryczny-francuski-samochod-przyszlosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt