Dwa nowe modele Porsche w wersji Platinium Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwa nowe modele Porsche w wersji Platinium Edition
Niemiecki producent samochodów sportowych i luksusowych wprowadził dwa nowe modele do zasłużonego grona aut z wersją wyposażeniową Platinium Edition. Do tego zacnego grona dołączy Porsche Cayenne S oraz Porsche Cayenne S Diesel. Auto wyróżniać będzie wyższe bardziej sportowe i komfortowe wyposażenie. Tak też auta osadzone zostaną na 21 calowych felgach w kolorze Platinium z satynowym wykończeniem. Za odpowiedni komfort służyć będą sterowane w ośmiu kierunkach sportowe folete z modelu Porsche Cayenne GTS. To tylko jedne z wielu dodatkowych elementów wyposażenia w rodzinie auto Platinium Edition, która po dodaniu nowych modeli liczyć będzie 4 samochody. Poprzednie modele Porsche, które w niej się znalazły to Porsche Cayenne Diesel oraz Porsche Cayenne S E-Hybrid.


Fot. Porsche

Już po otwarciu drzwi właściciela samochodu na progu wita duży napis Platinium Edition. Auto w tej wersji dysponuje najwyższej klasy nagłośnieniem audio marki BOSE. Za komunikację pomiędzy kierowcą, a samochodem służy będzie multimedialny system PCM - Porsche Communication Management. Wszystkie auta z tej serii wyposażone są w Bi-ksenonowe reflektory Porsche Dynamic Light System. Nie brakuje także asystenta parkowania, który pomoże sprawnie i bez problemowo w zaparkowaniu samochodu. Model Porsche Cayenne S wyposażony jest w silnik V6 o pojemności 3.6l z mocą 420 KM ze średnim zużyciem w granicach 9,5 – 9,8l na 100 km. W przypadku wysokoprężnej wersji Porsche Cayenne S Diesel silnik to V8 o mocy 385 KM ze średnim spalaniem 8,0 – 8,2l na 100 km. Pierwszy z modeli dostępny jest już od 435 070 zł, za bardziej ekonomiczną wersje trzeba będzie przeznaczyć 451 400 zł.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-02 10:56:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwa-nowe-modele-Porsche-w-wersji-Platinium-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt