Ekologiczne plany Opla na najbliższą przyszłość

Rozmiar tesktu A A A
-
Ekologiczne plany Opla na najbliższą przyszłość
Nowa norma emisji spalin Euro 6d-TEMP staje się powoli rzeczywistością. Nowe normy oprócz że są dużo niższe od obecnie obowiązujących to teraz mierzone są w całkowicie nowy bardziej wiarygodny sposób. Dzięki temu samochodu mają być bardziej czyste i co za tym idzie bardziej ekologiczne. Niemiecki producent Opel jest jednym z liderów pod kątem wprowadzania silników do swoich samochodów spełniające nowe normy. Tak też takie modele jak Opel Insignia otrzymał w swoim 1.6l silniku wysokoprężnym katalizator typu SCR. Dodatkowo opcjonalna domieszka płynu AdBlue redukuje emisję tlenku azotu. Jednak na tym nie koniec planów Opla w bardziej czystą przyszłość. Już do 2020 roku, Opel chce wprowadzić na rynek cztery zelektryzowane modele. Jednym z nich będzie nowa Opel Corsa, która pojawi się także w wersji z pełnym elektrycznym silnikiem. W 2024 roku Opel zamierza mieć wszystkie samochody w opcji z napędem zelektryzowanym. Co za tym idzie oferta samochodów niemieckiego producenta zawierać będzie zarówno w pełni elektryczne samochody jak też hybrydy różnego rodzaju.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-31 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ekologiczne-plany-Opla-na-najblizsza-przyszlosc

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt