Elektryzująca premiera Opla w Paryżu

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryzująca premiera Opla w Paryżu
Za kilka tygodni odbędzie się start jednych z największych targów motoryzacyjnych na świecie. Cały świat będzie patrzeć 29 września na stolicę Francji oraz na nowości które zostaną tam przedstawione. Jedną z nich to nowy elektryczny Opel Ampera-e. Samochód o kompaktowych wymiarach z elektrycznym napędem. Mimo mało sportowego profilu, ale dzięki jednostce elektrycznej, dzięki której samochód dysponuje cały czas stałym momentem obrotowym 360 Nm. Osiągi nowego Opla będą zbliżone do modeli z rodziny OPC. Jednostka dysponująca moc 204 KM, zapewni czas sprint 0-50 w 3,2 sekundy. Przyspieszenie w zakresie 80 do 120 to tylko 4,5 sekund. Do tego ułożone w podłodze samochodu baterie mają zapewnić długą jazdę, zbliżoną do aktualnych liderów w tym zakresie. Mimo sportowych osiągów stała maksymalna prędkość tego samochodu wynosi tylko 150 km/h. W samochodzie nie może także zabraknąć rewelacyjnego systemu multimedialnego, który na stałe połączony jest z usługą OnStar. Więcej szczegółów na temat nowego modelu Opla Ampera-e pojawią się tuż przed targami.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-27 15:11:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryzujaca-premiera-Opla-w-Paryzu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt