Faza promocji nowego flagowego czeskiego samochodu rozpoczęta

Rozmiar tesktu A A A
-
Faza promocji nowego flagowego czeskiego samochodu rozpoczęta
Skoda Kodiaq, tak będzie nazywać się nowy flagowy model czeskiego producenta. Swoją prapremierę nowy czeski SUV miał podczas targów w Genewie wtedy jeszcze jako Vision S. Czas na to aby samochód pokazany został w swojej pełnej krasie. Co może nastąpić najprawdopodobniej na kilkanaście dni przed samymi targami w Paryżu. Nowy pojazd w ofercie Skody będzie miał trudne zadanie przed sobą. Segment, w którym znajdować będzie się Kodiaq jest już bardzo mocno osadzony przez konkurencję. Tutaj przedewszystkim grupa Volkswagen może mieć obawy, że najwięcej klientów przejdzie z wyżej pozycjonowanych marek tej grupy.


Fot. Skoda

Nowy SUV czeskiego producenta będzie mierzyć 4.7m długości. Dzięki inteligentnemu rozporządzeniu miejscem, samochód może przewieźć nawet do 7 osób. Gdyby trzeba było jednak posłużyć się Skodą Kodiaq jako pojazd transportowy ponad 2 tyś litrów pojemności bagażnika przy złożonych tylnych siedzeniach też będą bardzo przydatne w tym. Jako nowy flagowy model w ofercie Skody, Kodiaq musi wprowadzić na rynek kilka innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich to specjalna ochrona przed zarysowaniami. Rozwiązanie to automatycznie wysuwa z drzwi listwę, która ma chronić przed uszkodzeniami. Najnowsza Skoda pochwalić może się ponadto routerem WIFI oraz połączeniem z internetem dzięki bezprzewodowemu internecie LTE.

Fot. Skoda

Nowy samochód Skody na rynku pojawi się na początku 2017 roku. W ten czas pod maską nowego Skoda Kodiaq dostępnych będzie 5 jednostek. Dwa silniki wysokoprężne oraz trzy benzynowe, gdzie najmocniejsza TSI wyposażona zostanie w 180 KM mocy. Do tego dojdzie napęd na cztery koła oraz dwusprzęgłowa automatyczna przekładnia DSG. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie wiele nowych rozwiązań. W tym Area View rozwiązanie, które wraz z tym modelem zadebiutuje w ofercie Skody. Rozwiązanie to wykorzystuje wiele kamer i na bieżąco monitoruje co się dzieje wokół samochodu. W razie braku reakcji kierowcy wyhamuje pojazd samemu automatycznie. Lista nowych rozwiązań, które pojawią się w ofercie Skody wraz z najnowszym samochodem będzie jeszcze długa. Jak już przyzwyczaiła nas Skoda, lubi dawkować udostępniane informacje na temat nowych pojazdów.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-07 20:17:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Faza-promocji-nowego-flagowego-czeskiego-samochodu-rozpoczeta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt