Fiat Fullback, samochód dla wymagających

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Fullback, samochód dla wymagających
Fiat zaczyna ponownie otwierać się na nowe segmenty. Dominacja modelu 500 zaczyna odchodzić w zapomnienie, a producent stara się zaistnieć przy tym w innych segmentach. Podczas targów samochodowych w Dubaju, które rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do 14 listopada. Fiat zaprezentował swój nowy Pick-up. Samochód będzie nosił oznaczenie Fullback. Zaprezentowany pojazd ma trafić na rynek już w maju 2016 roku. W zależności od rynku końcowego samochód będzie mógł się różnić. Nowy pickup dostępny będzie u Fiata w dziale Professional.


Fot. Fiat

Fiat Fullback będzie przy tym dostępny w czterech wersjach nadwozia - pojedyncza kabina, kabina przedłużona, podwójna kabina oraz podwozie do zabudowy. W zależności od wybranego nadwozia długość samochodu będzie zmieniać się od 5,16m do 5,29m. Zmianą ulegać będzie także długość tylnego przedziału. Klienci do wyboru będą mieli dodatkowo pomiędzy dwiema jednostkami wysokoprężnymi o pojemności 2.4l. Ich nominalna moc wynosić będzie 150 KM lub 180 KM. Standardowo włoski pick up otrzyma sześciobiegową manualną skrzynię. Opcjonalnie dostępna będzie także 5 biegowa automatyczna przekładnia.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-10 23:31:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Fullback--samochod-dla-wymagajacych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt