Fiat rusza z wyprzedażą rocznika 2016

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat rusza z wyprzedażą rocznika 2016
Koniec roku zbliża się nieubłaganie, co dla potencjalnych nabywców nowych samochodów równa się z idealną okazją na zakup pojazdu. W przypadku włoskiego producenta ceny mogą być nawet do 10 000 zł niższe niż w cenniku. Aby ułatwić klientom wybór odpowiedniego samochodu, Fiat uruchomił specjalną stronę www.stock.fiat.pl. Na niej można znaleźć swój wybrany model oraz wszystkie dostępne wersje w jakich jest dostępny. W pierwszej fazie wyprzedaży znaleźć można prawie wszystkie popularne modele włoskiego producenta w tym także bardzo szybko rozchodzącego się modelu Fiat Tipo w nadwoziu sedan. Tutaj zniżka wynosi 2 400 zł, co przekłada się na najtańszą wersję już od 43 200 zł. Model o największej zniżce to Fiat Doblo, tutaj rabat sięga 10 500 zł, dzięki czemu podstawowy model można już nabyć od 56 400 zł. Pozostałe modele to Fiat Panda, Fiat 500 od podstawowego aż do wyżej zawieszonego, Fiat Punto oraz Fiat Qubo. Jak na razie w ofercie nie znalazły się Freemont oraz Fiat 124 Spider.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-13 08:25:11
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-rusza-z-wyprzedaza-rocznika-2016

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt