Fiat udostępnią kolejne modele w abonamencie

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat udostępnią kolejne modele w abonamencie
Branie samochód w formie abonamentu staje się coraz bardziej popularne. Dla klientów oznacza to nowy samochód co rok, dwa lub trzy w zależności od umowy. Dla producenta stały klient, który raz na jakiś czas kupuje nowy samochód. Po udanym wprowadzeniu abonamentu w modelu Fiat 500 w jego różnych wersjach. Fiat udostępnił teraz kolejne modele takie jak Fiat Tipo we wszystkich trzech wersjach nadwozia oraz mały miejski Fiat Qubo. Tak jak w modelu Fiat 500 nie ma opłaty wstępnej. Kontrakt podpisuje się na 11 lub 23 miesiące. W zależności od wybranego okresu klient ma możliwość pokonania dystansu do 12 tyś km lub 25 tyś km. Samochody posiadają pełny pakiet ubezpieczenia, który jest już wliczony w miesięczną ratę użyczenia pojazdu. Po upływie ważności abonamentu klient może zdecydować się na wymianę na nowy, wykup lub też zwrócić auto do sprzedawcy. Cena wynajmuj modelu Fiat Tipo w wersji sedan na 11 miesięcy to koszt 1220 zł brutto, na okres 23 miesięcy cena wynosi 1185 zł.


Więcej informacji na temat abonamentu modeli Fiat wraz z pełnym cennikiem można znaleźć na stronie Fiat abonament

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-03 23:19:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-udostepnia-kolejne-modele-w-abonamencie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt