Flagowy model czeskiego producenta jako Kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Flagowy model czeskiego producenta jako Kombi
Skoda przedstawiając swój nowy flagowy model Superb, otworzyła nowy rozdział w historii czeskiego producenta. Teraz nastał czas na kontynuację. Model Skoda Superb otrzymuje bardziej przestronną wersję w nadwoziu kombi. Dzięki temu nie tylko mamy do czynienia z bardzo zaawansowanym technologicznie samochodem, o spójnym dynamicznym wyglądzie ale także bardziej przestronnym.


Fot. Skoda

Przestronność tą widać między innymi w pojemności bagażnika, która sięgającego prawie 2000l. W przypadku nie złożonych siedzeń pojemność wynosi 660l, co stanowi wynik lepszy o 27l wobec poprzedniej generacji. Po złożeniu bagażnik zwiększa się do 1950l. Tak jak wersja sedan, nowa Skoda Superb kombi, będzie w ofercie posiadała najnowocześniejsze jednostki napędowe. Wszystkie z nich spełniają wysokie normy EU6. Z jednej strony dzięki nowych rozwiązań takich jak system Start&Stop oraz nowoczesnemu procesu wytwarzania ich.

Fot. Skoda

Dużą rolę w użyteczności samochodu odgrywa innowacyjna platforma MQB. Nie tylko pozwala na modularną budowę samochodów, ale także zapewnia duży rozstaw osi, który przyczynia się do wysokiego poziomu komfortu podróżujących. Za dobre samopoczucie odpowiada najnowocześniejsza technologia multimedialna, jak też wysokiej jakości głośniki oraz bardzo dobre wyciszenie pojazdu. Skoda wprowadzając Superba w wersji Kombi, z jednej strony zamyka bardzo udany rozdział, jednak przy tym rozpoczyna nowy jeszcze bardziej ciekawy. Samochód po raz pierwszy pokazany zostanie szerokiej publiczności podczas 66 targów IAA we Frankfurcie.

Fot. Skoda


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-26 18:28:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Flagowy-model-czeskiego-producenta-jako-Kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt