Ford Transit Custom PHEV będzie testowany w Londynie

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Transit Custom PHEV będzie testowany w Londynie
Ford Transit Custom PHEV to pierwszy dostawczy samochód amerykańskiego producenta, który będzie korzystał z dobroczynnych właściwości napędu hybrydowego typu Plug in Hybrid. Auto swoją premierę rynkową będzie miał co prawda dopiero w 2019 roku, ale dzięki podjętej współpracy w projekcie wpływający na poprawę jakości powietrza w stolicy Wielkie Brytanii, tam pojawi się wcześniej. Ford zyskał dzięki temu bardzo przydatny poligon testowy dla swojego przyszłościowego modelu Ford Transit Custom PHEV. Jak co roku Amerykańska firma motoryzacyjna Ford znalazła się w czołówce najczęściej kupowanych samochodów dostawczych. Przodującą pozycję w tym rynku producent chce rzecz jasną utrzymać, a to da się zrobić oferując swoim klientom wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania. W ramach udziału w projekcie Ford dostarczy do stolicy Wielkiej Brytanii 20 samochodów Ford Transit Custom wyposażone w silnik hybrydowy typu Plug in Hybrid. Wielką zaletą nowych transportowych Ford Transit Connect to możliwość poruszania się po mieście bez potrzeby włączania silnika spalinowego. Ekologiczne auta otrzymają firmy transportowe, które rozwożą towar w centrum miasta. Dzięki temu będzie można sprawić oddziaływanie tych samochodów na jakość powietrza. Plan projektu zakłada zredukowanie szkodliwych emisji spalin, co za tym idzie zapewnić czystsze powietrze w brytyjskiej metropolii. Aktualnie w godzinach szczytu w samym ścisłym centrum Londynu porusz się aż 7 000 samochodów dostawczych na godzinę. Może warto by było doprowadzić do wspólnych projektów tego typu także w naszych miastach, gdzie jakość powietrza często mocno nadszarpywane jest przez stare 20 letnie samochody dostawcze?


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-21 23:30:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Transit-Custom-PHEV-bedzie-testowany-w-Londynie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt