Hamilton zwycięża w ostatnim wyścigu sezonu

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton zwycięża w ostatnim wyścigu sezonu
Dla Lewisa Hamiltona to niezwykle udany sezon, który swój finał znalazł w Abu Zabi. Także podczas ostatniego wyścigu sezonu w Abu Zabi, pierwsze miejsce na mecie przypadło kierowcy zespołu Mercedesa. Liczba wygranych rywalizacji w tym sezonie zatrzymała się na 11. Wraz z pozostałymi punktami zebranymi wciągu sezonu, kierowca Mercedesa zdołał zdobyć 408 punktów. Drugie miejsce podczas ostatniej rywalizacji zajął Sebastian Vettel, który pod koniec sezonu osłabł i stracił okazję na kolejny tytuł w swoim dorobku. Jego finalna suma punktów zatrzymała się na liczbie 320. Ostatnie miejsce na podium zajął młody kierowca zespołu Red Bull Max Verstappen. Dla młodego Holendra to bardzo udany sezon, w którym często gościł na podium z czego dwa razy na najwyższym miejscu. Kierowca Red Bull zebrał przez cały sezon 249 punktów. Zajmując czwarte miejsce w generalnej klasyfikacji kierowców. Przed nim na trzecim miejscu z 251 punktami znalazł się Kimi Raikkonen. Fin podczas ostatniego wyścigu w tym sezonie w nie dojechał do mety. Tak jak czterech innych kierowców – Pierre Gasly, Esteban Ocon, Marcus Ericcson oraz Nico Hulkenberg.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-03-28 12:22:24
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hamilton-zwycieza-w-ostatnim-wyscigu-sezonu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt