Honda wyprodukowała 100 milionów samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda wyprodukowała 100 milionów samochodów
Japoński producent wyprodukował od początku swojego istnienia 100 milionów samochodów. Historia Hondy rozpoczęła się w 1948, jednak dopiero w 1963 wraz z modelami T360 oraz S500 rozpoczęła się produkcja samochodów. Już rok później otwarta została fabryka w Sayama City skupiająca wszystkich pracowników w jednym miejscu. Aktualnie japoński producent Honda posiada 34 lokalizacje na 5 kontynentach, w których produkowane są nowe samochody tej marki. Największy wzrost Honda uzyskała w ostatnich latach w okresie od 2003 do 2016. Wyprodukowanych zostało 50 milionów samochodów, wszystko dzięki bardzo udanym modelom. Takich jak Honda CR-V, Civic czy też drugiej generacji HR-V, pojazdy które aktualnie przodują w rankingach sprzedażowych na całym świecie.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-30 12:23:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-wyprodukowala-100-milionow-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt