Nowe DS 4 w dwóch wersjach nadwozia

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe DS 4 w dwóch wersjach nadwozia
Francuski producent samochodów ekskluzywnych DS od czasu uzyskania statusu własnej marki, zaprezentował wyłącznie jeden nowy model, DS 5. Pozostałe samochody w ofercie tego producenta to modele ze starej oferty. Podczas targów we Frankfurcie będzie można zobaczyć kolejny samochód, który będzie wyłącznym tworem nowej marki DS, pojazd DS 4. Aby za jednym razem zwiększyć ofertę i pójść na przeciw klientom, model ten dostępny będzie od razu w dwóch wersjach nadwozia. W zwykłym hatchback oraz jako crossover. Samochód w ofercie DS dostępny będzie już od września tego roku.


Fot. DS

Pierwsza generacja DS4 w wersji hatchback została zaprezentowana w 2011 roku. Od tego czasu w rękach klientów znalazło się ponad 115 tyś egzemplarzy tego samochodu. Nowa bardziej ekskluzywna otoczka oraz dodatkowa wersja wyżej zawieszona o 30mm na pewno pomogą ten wynik sprzedażowy osiągnąć w dużo krótszym czasie. Pomocne w tym zadaniu okażą się też zapewne nowe rozwiązania, które zadomowią się w nowej generacji DS4.

Fot. DS

Nowy DS mocno odcina się od swojego poprzednika, stawiając bardziej na stateczną posturę samochodu, odchodząc prawie całkowicie od sportowych walorów. Jakie dotychczas reprezentował sobą model. Ponad to widać w tym modelu mocne zapożyczenia z samochodu koncepcyjnego Numero 9 Concept. Mocno zaakcentowany został grill, oraz nowe LEDowe oświetlenie samochodu do jazdy dziennej. Kolejnym wyróżniającym elementem w tym modelu to możliwość wyboru dwu tonowego lakieru. Dzięki czemu już w tej kwestii klient ma do wyboru aż 38 kombinacji kolorystycznych. Wnętrze utrzymane zostało w dotychczasowej aranżacji, stawiając bardzo mocno na wysokiej jakości materiały i komfort podróżujących samochodem.

Fot. DS

Na początku pod maską nowego DS4 dostępnych będzie 6 jednostek napędowych. Klient będzie miał wybór pomiędzy dwoma silnikami benzynowymi i czterema wysokoprężnymi. Oferta silników benzynowych zaczynać będzie się od 165 koni mocy, a kończąc na 210 KM. W przypadku wysokoprężnych jednostek producent zaczyna zdecydowanie niżej 120 KM mocy. Kolejne silniki posiadają moc 131, 150 oraz 180 KM.

Fot. DS

Nowy DS 4 stawia na nowe rozwiązania. W samochodach francuskiego producenta pojawi się rozwiązanie CarPlay. Dzięki niemu użytkownicy telefonu z pod znaku nadgryzionego jabłka będą mogli wykorzystać pełną moc telefonu oraz jego integracji z samochodem. Korzystać nie tylko z multimediów zapisanych na urządzeniu ale także aplikacji wspierających kierowcę.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-31 19:23:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-DS-4-w-dwoch-wersjach-nadwozia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt