Zmiana dużego kalibru w Gliwickiej fabryce Opla

Rozmiar tesktu A A A
-
Zmiana dużego kalibru w Gliwickiej fabryce Opla
Grupa PSA podjęła decyzję co do przyszłości zlokalizowanej w Polsce fabryki niemieckiego producenta Opel. Jeszcze za czasów kiedy Opel należał do GM, przyszłość fabryki gdzie produkowany jest Opel Astra była pewna, po przejęciu przez grupę PSA nastała niepewność. Grupa PSA po przejęciu Opla z rąk GM, rozpoczęła plan restrukturyzacyjny, mający na celu optymalizację procesów produkcyjnych i redukcji pracowników. Po ostatnich informacjach wynika że przyszłość fabryki w Gliwicach jest pewna. W fabryce zlokalizowanej w Gliwicach powstawać będą nowe model duże samochody dostawcze takie jak: Peugeot Boxer, Citroen Jumper i Fiat Ducato. Auta te dotychczasowo produkowane były w zakładzie SavelSud we Włoszech, jednak już od trzech lat moce przerobowe zostały przekroczone. Do tego dojdzie jeszcze przejście samochodów dostawczych na współdzielone platformy grupy PSA, co raz jeszcze zwiększy zapotrzebowanie na większe moce produkcyjne dla tego segmentu pojazdów. Adaptacja fabryki w Gliwicach ma pomóc grupie PSA zwiększyć moce produkcyjne na duże dostawcze samochody do 100 000.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-13 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zmiana-duzego-kalibru-w-Gliwickiej-fabryce-Opla

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt