Wirtualny świat w modelu Volkswagen Golf GTI Aurora

Rozmiar tesktu A A A
-
Wirtualny świat w modelu Volkswagen Golf GTI Aurora
Niemiecki producent Volkswagen przygotował na największy zlot fanów marki niespodziankę. Podczas odbywającej się nad Wörthersee imprezy, odbyła się premiera jedynego w swoim rodzaju modelu Volkswagen Golf GTI Aurora. Samochód z zewnątrz niczym szczególnym się nie wyróżnia, jednak otwierając klapę od bagażnika zobaczymy całkowicie nowy obraz przyszłości w motoryzacji. Samochód wyposażony został w moduł hologramowy. Służy on jednak nie tylko do prezentacji, ale także do intuicyjnej obsługi systemu audio. Nad premierową wersją samochodu przez 8 miesięcy pracowało 18 praktykantów niemieckiego producenta. Auto to już dwunasta odsłona przygotowana przez młodych inżynierów na imprezę marki nad Wörthersee. Pod maską samochodu, który bazuje na wersji Volkswagen Golf TCR, zastosowano silniejszą jednostkę napędową. Benzynowy silnik 2.0 litra dysponuje mocą 380 KM, czyli o 90 KM więcej niż normalnie. Zwiększoną moc silnika uzyskano poprzez większą turbosprężarkę oraz modyfikację układu dolotowego i wydechowego.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-01 11:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wirtualny-swiat-w-modelu-Volkswagen-Golf-GTI-Aurora

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt