Jak używany to tylko z pewnego źródła

Rozmiar tesktu A A A
-
Jak używany to tylko z pewnego źródła
Nissan staje się kolejnym producentem na polskim rynku, który będzie oferował sprzedaż samochodów używanych z gwarancją pod nazwą Nissan Collection. Klient takiego samochodu może nie tylko liczyć na to że samochód będzie młodszy niż 7 lat, ale także że jako faktyczny przebieg nie przekroczył 150 tyś km. Ponadto Nissan tak jak w przypadku nowych samochodów będzie oferował gwarancję. W zależności od wieku samochodu może ona wynosić od 12 do 24 miesięcy.


Fot. Nissan

Aby zaoferować najwyższej jakości używane samochody i przy tym budować świadomość marki u klienta, wszystkie pojazdy będą musiały spełniać wysokie wymogi firmy DEKRA. Kolejnym ukłonem w stronę klienta jest możliwość bezproblemowego zwrotu samochodu do 3 tyś przejechanych kilometrów, tak aby klient mógł sprawdzić czy aby na pewno zakupiony przez niego używany samochód, spełnia wszystkie wymogi klienta.

Fot. Nissan

W ofercie znajdą się także dwa pakiety gwarancyjne Premium oraz Standard+.Ten pierwszy obejmuje wszystkie elementu i nie różni się w niczym co otrzymują klienci nowych samochodów japońskiej marki. Jednak przeznaczony jest wyłącznie dla używanych samochodów marki Nissan. Drugi udzielany będzie dla samochodów innych marek zakupionych w Nissan Collection. Oba pakiety gwarancyjne ograniczone zostały maksymalną ilością przejechanych kilometrów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-03 22:06:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jak-uzywany-to-tylko-z-pewnego-zrodla

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt