Kompaktowy SUV Opel Grandland X już w salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Kompaktowy SUV Opel Grandland X już w salonach
Najnowszy kompaktowy wyżej zawieszony Opel Grandland X, niemieckiego producenta Opel swoją premierę świętował nie tak dawno na targach IAA we Frankfurcie. Teraz samochód już można zobaczyć w autoryzowanych salonach tego producenta. Jest to już trzeci model z rodziny X zaraz po Mokka X oraz Crossland X. Kompaktowy model Opel Grandland X mierzy 4.48m długości, przez co zapewnia dużo przestrzeni na nogi oraz pakowność i nadal prosto jest się nim poruszać po mieście. Jednak najnowszy model niemieckiego producenta to także bardzo bogate wyposażenie oraz dbanie o wygodę na krótkie i długie podróże. Oprócz zaawansowanego systemu multimedialnego wraz z współdzieleniem dostępu do internetu, samochód posiada atest AGR ( Akcja na rzecz zdrowych pleców). Ceny nowego Opla Grandland X rozpoczynają się od już od 94 900 zł za wersję Enjoy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-23 15:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kompaktowy-SUV-Opel-Grandland-X-juz-w-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt