Koncepcyjna Skoda stworzona przez studentów

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjna Skoda stworzona przez studentów
Skoda MOUNTIAQ to najnowsze dzieło studentów Akademii Skoda w ramach projektu Student Concept Car. Tegoroczny koncepcyjny samochód to pickup, który oparty został o model Skoda Kodiaq. Nad projektem wraz ze wsparciem Skoda pracowało w sumie 35 młodych uczestników Akademii Skody. Osadzony na dużych 17 calowych felgach z oponami z bieżnikiem do jazdy po terenie, samochód prezentuje się wyśmienicie.


Fot. Skoda

Do tego dochodzi jeszcze pełni energii pomarańczowy kolor nadwozia Orange Sunset. Kolejny ważny element koncepcyjnego auta to orurowanie wraz z jego wyciągarka i LEDowa listwa na dachu. Auto dzięki tylko dwudrzwiowego nadwozia, dysponuje dużym bagażnikiem, kolejny atut auto to specjalnie przygotowane nagłośnienie.

Fot. Skoda

Stworzenie projektu koncepcyjnego pickupa Skoda MOUNTIAQ zajęło studentom 8 miesięcy. Na przełożenie dzieła z papieru na koła dodatkowe 2000 godzin. Pod maską koncepcyjnej Skody znalazła się benzynowa jednostka 2.0 TSI o mocy 190 KM.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjna-Skoda-stworzona-przez-studentow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt