Koncept Kia KED 10, nadchodzi czas małego koreańskiego Crossovera

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncept Kia KED 10, nadchodzi czas małego koreańskiego Crossovera
Koreański producent dołącza do aktualnego trendu tworzenia coraz to nowszych i mniejszych odmian Crossoverów. W przypadku Kii będzie to model z segmentu B, co za tym idzie, można się spodziewać wyżej podwieszonego modelu Rio. W pełni odsłaniające formę samochodu zdjęcia oraz dokładna specyfikacja koncepcyjnego modelu pojawi się podczas premiery 10 września podczas 65 targów IAA we Frankfurcie.
Jak na razie Kia trzyma wszelkie ważne informacje na temat nowego koncepcyjnego pojazdu w tajemnicy. Po zdjęciach widać niewiele, oprócz zbliżonej linii do aktualnego przedstawiciela segmentu B, Rio. Oczywiście biorąc pod uwagę modyfikacje, które stylizują ten pojazd pod Crossovery, tak jak wyeksponowane nadkola, które muszą pomieścić większe koła. Charakterystycznym elementem designu są nowe unikatowe światła, wykonane w technologi LED oraz umieszczone pod grillem światła przeciwmgielne. Kia KED 10 w wersji koncepcyjnej wykonana została w pełni z włókna węglowego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-08-21 05:54:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncept-Kia-KED-10--nadchodzi-czas-malego-koreanskiego-Crossovera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt