Kopciuszek grupy Volkswagen radzi sobie coraz lepiej

Rozmiar tesktu A A A
-
Kopciuszek grupy Volkswagen radzi sobie coraz lepiej
Hiszpańska marka Seat, która przejęta została przez Volkswagen AG ( Volkswagen Group ) w 1990 roku, od kilku lat zalicza rewelacyjne wzrosty sprzedaży. Marka przez długi czas nie była w stanie się przebić przez silną konkurencję i liczby sprzedażowe nie należały do najwyższych. Jednak teraz hiszpańska marka zaczyna wychodzić coraz śmielej spod ochronnego parasola grupy Volkswagen. W tym roku producent ten dostarczył do klientów już ponad 158 700, co stanowi wzrost na poziomie 14,5% wobec analogicznego okresu rok temu. Za tak duży sukces odpowiada mocna ofensywa produktowa. W ostatnim okresie na rynku pojawił się między innymi całkowicie nowy model Seat Ateca jak też nowa generacja Seat Ibiza. Liczby te mogą być wkrótce jeszcze lepsze wszystko dzięki kolejnemu wyżej zawieszonemu modelu Seat Arona. Na naszym rynku Seat jest najszybciej rosnącą marką grupy Volkswagen pod względem procentowym. W tym roku Seat sprzedał już ponad 4000 samochodów na naszym rynku, co stanowi wzrost o 26%. Jednak do kluczowych rynków tej marki ( Hiszpania, Wielka Brytania i Niemcy ) nam jeszcze daleko.


Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-30 16:14:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kopciuszek-grupy-Volkswagen-radzi-sobie-coraz-lepiej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt