F1 Bahrajn, Rosberg odjeżdża Hamiltonowi

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Bahrajn, Rosberg odjeżdża Hamiltonowi
F1 Bahrajn to pierwszy wyścig od poprzedniego sezonu, kiedy to na pierwszych dwóch miejscach podium zabrakło dwóch kierowców mercedesów. Hamilton, który miał problemy na początku wyścigu zajął tylko trzecie miejsce. Jego miejsce zajął za to Kimi Raikkonen. Bardzo dobrze spisał się nowy amerykański zespół Haas, który dzięki doświadczonemu kierowcy Francuza Grosjean zajął wysokie 5 miejsce.


Fot. F1

Początek wyścigu nie wyglądał różowo dla niemieckiego zespołu Mercedesa. Hamilton mimo dobrego startu miał lekkie stuknięcie z Bottasem. Spowodowało to szybkie spadnięcie na 9 miejsce po pierwszej rundzie wyścigów. Jednak Brytyjczyk znany jest z waleczności i tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaparciu zdołał trafić na najniższy stopień podium. Szybkie spadnięcie na tyle pozycje Hamiltona, nie oznaczało łatwego wyścigu dla Rosberga, cały czas za plecami czuł oddech Raikkonena.

Fot. F1

Mniej szczęści miał Vettel, jego bolid uległ awarii w połowie drogi. Skutkowało to zjechaniem z toru wyścigowego oraz odholowaniu bolidu. Było to jedna z wielu awarii podczas tego dnia wyścigowego. Oprócz Niemca do mety nie dojechało w sumie kolejnych 4 kierowców.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-04 17:21:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Bahrajn--Rosberg-odjezdza-Hamiltonowi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt