Honda Civic Tourer zaprojektowana i produkowana w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda Civic Tourer zaprojektowana i produkowana w Europie
Najnowsza generacja Hondy Civic nie tylko została zaprojektowana w Europie - jest też tutaj produkowana, a jej głównymi odbiorcami mają być Europejczycy. Zgodnie z tą filozofią samochód idealnie wpisuje się w ulice starego kontynentu. Jeszcze w poprzedniej odsłonie modelu brakowało wersji kombi. Ten błąd został naprawiony i ta wersja nadwozia pojawi się w 2014 roku w salonach.


Fot. Honda

Główną zaletą Civica kombi ma być jego przestronność i pojemność. Model ma 1668l pojemności przy złożonej tylnej kanapie, a dodatkowo wiele przydatnych schowków na mniejsze, bardziej przydatne w codzienności akcesoria. Ponadto samochód zapewnia swoim pasażerom dodatkowe centymetry miejsca, podnosząc przy tym komfort podróżowania. Wymiary Hondy Civic kombi wyglądają następująco: 4.53m długości, 1.77m szerokości oraz 1.48m wysokości. Próg załadunku bagażnika wynosi 56 cm.

Fot. Honda

Do wyboru Honda Civic będzie miała tylko dwie jednostki napędowe. Obie nowoczesne, przepracowane, gwarantujące nie tylko spełnienie najnowszych norm EU, ale także oszczędne i niezawodne.
SilnikMocMoment obrotowyPaliwo
1.6 D-TEC120 KM300 Nm.Diesel
1.8 V-TEC142 KM174 Nm.Benzyna


Fot. Honda

Pod względem bezpieczeństwa nie mogło zabraknąć wielu nowych funkcjonalności, znanych już z zastosowań w segmencie premium, a obecnie także w nowych modelach Hondy. Tak też w ramach bezpieczeństwa aktywnego znajdzie się system do ostrzegania o samochodach w martwym punkcie, czy też system monitorujący, czy z tyłu nie nadjeżdża samochód z dużą prędkością.

Dla podniesienia stylizacji oraz funkcjonalności, Honda Civic otrzyma kilka pakietów z akcesoriami, takich, jak sportowy - zawierający modyfikacje w wyglądzie zewnętrznym, nadające bardziej sportowego wyglądu. W tym także 18” felgi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-12-01 20:22:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-Civic-Tourer-zaprojektowana-i-produkowana-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt