Lexus RX w nowej wersji rodzinnej L

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus RX w nowej wersji rodzinnej L
Rodzina samochodów Lexus RX rośnie i to dosłownie. Na rynku niebawem pojawi się bardziej rodzinna wersja, model Lexus RX L. Auto będzie zaledwie 11 cm dłuższe od standardowej wersji, otrzyma jednak dodatkowy trzeci rząd siedzeń. Dzięki czemu japoński SUV pomieści nawet 7 osób. Mimo większej ilości siedzeń auto to nadal będzie posiadać duży i pakowny bagażnik, a po złożeniu trzeciego i drugiego rzędu siedzeń jeden z najbardziej pakownych w swojej klasie. Europejska premiera modelu odbyła się w Genewie.


Fot. Lexus

Standardowo auto wyposażone będzie w jednostkę hybrydową 450h. Układ napędu składać będzie się z 3,5 litrowej benzynowej jednostki, która wspierana jest przez silnik elektryczny. Moc układu to 313 KM, która przekazywana jest na ulicę za pomocą wszystkich czterech kół.

Fot. Lexus

Mimo dodatkowego rzędu siedzeń auto nie utraciło nic na swoim luksusowym stylu. Dodatkowo auto będzie wyposażone w pakiet Lexus Safety System+, w którego skład wchodzą zaawansowane rozwiązania z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Samochód ponadto standardowo wyposażony został w wysokiej jakości system audio składający się z 12 głośników. Nagłośnienie można za dopłatą wymienić na system marki Mark Levinson Premium Surround składający się z 15 głośników co przekłada się na 835 W mocy. Do tego dochodzi jeszcze centralnie umieszczony dotykowy ekran standardowo o przekątnej 8 cali, który także można wymienić na lepszy i większy 12,3 calowy.

Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-15 19:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-RX-w-nowej-wersji-rodzinnej-L

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt