Lexus prezentuje pierwsze zdjęcie modelu UX

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus prezentuje pierwsze zdjęcie modelu UX
Największą premierą japońskiej marki Lexus podczas tegorocznych targów w Genewie będzie długo wyczekiwany model wejściowy do marki - Lexus UX. Kompaktowy wyżej zawieszony pojazd może być autem przełomowym i przyciągnąć bardzo dużą rzeszę nowych klientów. Dla których auto to będzie czymś w stylu ambasadorem producenta. Co może skusić ich w późniejszym okresie do pozostania wiernym marce i zakupu innych aut tego właśnie producenta. Mimo dużego technologicznego pokrewieństwa z modele Toyota C-HR, nowy Lexus to pojazd całkowicie innej klasy. Lexus UX charakteryzuje się mocnym i indywidualnych stylem, tak jak ma to miejsce z innymi modelami tej marki. Element, który zwraca na siebie największą uwagę. To atrapa chłodnicy z centralnie umieszczonym dużym logo na środku zajmuje on dużą przodu auta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-04 23:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-prezentuje-pierwsze-zdjecie-modelu-UX

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt