Lexus z nowym sportowym Coupe

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus z nowym sportowym Coupe
Japońska marka premium Lexus, pokazała swój najnowszy samochód podczas targów NAIAS. Odbywają się one co rok w kolebce motoryzacji Detroit. Lexus LC 500 to połączenie samochodu sportowego z dużym naciskiem na wysoki komfort. Czteroosobowy pojazd dzięki swojemu charakterystycznemu wlocie powietrza prezentuje się zarówno dynamicznie jak też agresywnie. Co stanowi idealne połączenie dla tego segmentu samochodów. Mimo prawdziwej sportowej duszy nie zabraknie w Lexus LC 500 także odpowiednich systemów bezpieczeństwa.


Fot. Lexus

Charakterystycznym elementem każdego nowego Lexusa to jego grill. Nadaje on każdemu modelu swój indywidualny wyrazisty styl. Nadwozie nowego Lexusa LC500 mierzy 4.76m długości, 1.92m szerokości oraz 1.34m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.87m. Wnętrze nowego LC 500 prezentuje się komfortowo i luksusowo. Brakuje w tym samochodzie stanu surowego, jakiego można spotkać w niemieckiej konkurencji. Nowy model raczej ma służyć do normalnej jazdy i w razie zapotrzebowania udostępniać kierowcy odpowiednią moc.

Fot. Lexus

Pod maską nowego sportowego Coupe LC500 znajdzie swoje miejsc rasowa V8. Pojemność 5 litrów pozwala na to aby silnik mógł rozwijać moc 473 KM. Jak przystało na prawdziwy sportowy samochód, cała moc jednostki przekazywana jest na tylną oś. Maksymalny moment obrotowy jaką dysponuje silnik to 527 Nm. Lexus LC 500 wyposażony został w 10 biegową automatyczną skrzynię. a duża ilość biegów ma nie tylko pozwolić na lepsze zarządzanie obrotami, ale także przyczynić się do znacznego obniżenia zużycia paliwa. Dostępna moc oraz tylni napęd zarządzany przez nowoczesną przekładnię pozwala na to aby samochód osiągał 100 km/h w zaledwie 4.5 sekundach.

Fot. Lexus


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-15 23:59:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-z-nowym-sportowym-Coupe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt