Limitowany Infiniti FX w wersji Vettel

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowany Infiniti FX w wersji Vettel
Aktualny mistrz i zarazem prowadzący w aktualnej klasyfikacji kierowców F1 tego sezonu, został uwieczniony przez japońskiego producenta premium, specjalną wersją modelu FX. Samochód powstanie tylko w 150 egzemplarzch, z czego 50 trafi do Europy. Będzie to także najdroższe Infiniti, jakie do tego czasu było sprzedawane. Oprócz samochodu 150 klientów otrzyma w cenie pakiet z dodatkowymi bonusami.


Pod maską FX znajdzie się 420-konna jednostka V8 o pojemności 5.0l, która zapewnia przyspieszanie rzędu 5,6s do 100km/h. Maksymalna prędkość została ograniczona do 250 km/h. Samochód w wersji Vettel otrzymał ponadto trochę technologii, którą wykorzystuje Team Red Bull w F1 na co dzień, dzięki czemu samochód jest lżejszy, a co za tym idzie, bardziej dynamiczny.

Wnętrze zostało należycie dopracowane i otrzymało unikatowy design, między innymi poprzez zastosowanie w kokpicie oraz drzwiach wstawek wykonanych z carbonu. Miejscami tradycyjna skóra została zastąpiona poprzez skórę Alcantara. Siedzenia można ustawiać w tym modelu w 14 pozycjach.

Indywidualny wygląd samochodu podkreśla ponadto nowy, opcjonalny spoiler. Pojazd osadzony został na 21” felgach, odchodzonych o 3,5kg każda, wobec tych stosowanych tradycyjnie. Ponadto samochód otrzyma specjalne emblematy z wersją samochodu - dwa po bokach, za przednimi nadkołami oraz jedną z tyłu.

Samochodu zaczyna być dostępny od 120 000 Euro; w zależności od podatków i VAT, w różnych krajach cena może ulegać zmianom. Samochód będzie składany w nowej niemieckiej fabryce, która zostanie otwarta 1 lutego 2013 roku. Od 1 marca osoby, który zdecydowały się na zakup wersji limitowanej, otrzymają specjalną aplikację, pozwalającą na bieżąco śledzić krok po kroku, jak ich samochód jest montowany. Pierwsze samochody do swoich klientów trafią na początku marca, a ostatni model w okolicach czerwca.

Nabywcy tego modelu mogą się także spodziewać specjalnego prezentu, pozwalającego poczuć się jak kierowca F1. Będą to między innymi zaproszenia VIPowskie na przyjęcia marki Infiniti, nauka jazdy na wysokich obrotach, gdzie a instruktorami będą zawodowi kierowcy wyścigowi, sesja w symulatorze F1, a nawet jazda jako pasażer w 3-osobowym bolidzie F1.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-26 14:17:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowany-Infiniti-FX-w-wersji-Vettel

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt