MINI Cabrio w wersji John Cooper Works

Rozmiar tesktu A A A
-
MINI Cabrio w wersji John Cooper Works
Najwyższa sportowa odmiana brytyjskiej marki dopadła nowe MINI Cabrio. Samochód dzięki temu zyskuje nie tylko więcej mocy niż wersja S. Przy okazji gwarantuje prawdziwe sportowe emocje z jazdy. John Cooper Works to także liczne zmiany w nadwoziu, które mają zaprezentować samochód jeszcze bardziej dynamicznie i unikatowo.


Fot. MINI

W nowym MINI John Cooper Works Cabrio wykorzystana została nowa turbodoładowana dwu litrowa jednostka. Silnik generuje moc 231 KM, daje to dodatkowe 20 KM wobec poprzedniej generacji. W przypadku najmocniejszej wersji S w modelu MINI Cabrio, samochód otrzymuje w sumie 39 KM więcej mocy. Przyspieszenie do 100 km/h w przypadku skrzyni manualnej wynosi tylko 6,5 sekund. W przypadku automatycznej przekładni czas ten wynosi 6,6 sekund.

Fot. MINI

Stylistyka w wersji John Cooper Works odgrywa taką samą ważną rolę jak więcej mocy pod maską. W nowym MINI Cabrio zastosowany został charakterystyczny grill tej serii. LEDowe światłą do jazdy dziennej oraz tylne znajdują się już w standardzie. Na bokach nadwozia znalazły się dodatkowo wloty, a na tylnej klapie wstawiono logo wersji. MINI Cabrio w wersji John Cooper Works dostępny będzie także w unikatowym zielony lakierze. Najważniejszy element w kabriolecie, tekstylny dach zamyka i otwiera się w 18 sekund nawet podczas jazdy do maksymalnie 30 km/h.

Fot. MINI

W nowym MINI John Cooper Works Cabrio najdzie zastosowanie duża ilość elektroniki. Dotyczy to zarówno systemów multimedialnych jak też wspierające bezpieczeństwo. Najnowszej daty system multimedialny MINI Connected, pozwala na szybkie bezproblemowe podłączenie telefonu z samochodem oraz możliwość wykorzystania jego. Za wzmożony poziom bezpieczeństwa odpowiedzialny będą nowe rozwiązania, które na bieżąco wspierają kierowcę. Aż do momentu dojechania do celu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-20 20:11:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/MINI-Cabrio-w-wersji-John-Cooper-Works

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt