Małe, szybkie i z Japonii nadchodzi Toyota Yaris w wersji GRMN

Rozmiar tesktu A A A
-
Małe, szybkie i z Japonii nadchodzi Toyota Yaris w wersji GRMN
Japoński producent wraz z powrotem do serii wyścigowej WRC powrócił do produkcji sportowych ulicznych wersji swoich samochodów. Toyota Yaris w wersji GRMN dysponuje nowoczesnym turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1.8l i mocy 215 KM. Dzięki temu japoński przedstawiciel segmentu B może pochwalić sprintem do 100 km/h w zaledwie 6,3 sekundy. Wynik ten jest jak na razie najlepszy w tej klasie miejskich aut.


Fot. Toyota

Duża moc ciągnie za sobą także wysoką cenę. Za najmocniejszą wersji Toyota Yaris trzeba zapłacić 139 900 zł. Samochód zamówić można wyłącznie poprzez internet a zaliczka wynosi 4 500 zł. Auto występuje w limitowanej serii. Na Europe przeznaczonych zostało 400 modeli. Samochód zamawiać można wyłącznie poprzez internet. Oprócz gigantycznej mocy auto wyróżniać będą duże 17 calowe sportowe felgi ze stopów lekkich. Nie zabraknie także spoilera dyfuzora oraz innych elementów, które zapewnią temu modelu idealne trzymanie się na ulicy.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-07 14:27:10
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Male--szybkie-i-z-Japonii-nadchodzi-Toyota-Yaris-w-wersji-GRMN

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt