Milion wyprodukowanych Sorento w amerykańskiej fabryce Kia

Rozmiar tesktu A A A
-
Milion wyprodukowanych Sorento w amerykańskiej fabryce Kia
Koreański producent Kia posiada w swojej ofercie wiele bardzo udanych modeli, jednak wyznacznikiem jakości oraz sukcesu to samochód Kia Sorento. Największy i zarazem flagowy SUV koreańskiej marki teraz może świętować kolejny sukces. Mianowicie w amerykańskiej fabryce w Georgii, która produkuje właśnie ten model jak też od 2011 roku także Kia Optima. Z taśm zjechał milionowy egzemplarz Kia Sorento, który przez okres kilku tygodni będzie można podziwiać na lotnisku w Atlancie. W koreańskiej fabryce zlokalizowanej w Ameryce pracuje przeszło 15 000 pracowników. Moc produkcyjna tej lokalizacji określona została na 360 000 samochodów rocznie. W sumie od otwarcia tej fabryki wyprodukowanych zostało 2.4 miliona pojazdów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-04 21:13:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Milion-wyprodukowanych-Sorento-w-amerykanskiej-fabryce-Kia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt