Można już składać zamówienia na SUV Alfa Romeo Stelvio

Rozmiar tesktu A A A
-
Można już składać zamówienia na SUV Alfa Romeo Stelvio
Włoski producent samochodów premium o zacięciu sportowym rozpoczyna zbierać zamówienia na najnowszy model tej marki Alfa Romeo Stelvio. Długo wyczekiwany przez miłośników marki SUV będzie oznaczony jako First Edition i wyposażony w silnik 2.0l o mocy 280 KM z automatyczną 8 biegową przekładnią i 400 Nm. Napęd przekazywany będzie na wszystkie cztery koła, a do 100 km/h wyżej zawieszony SUV będzie potrzebować zaledwie 5,7 sekund. Maksymalna prędkość tego auta wynosi 230 km/h. Jak przystało na samochód włoskiej marki, auto dysponuj nie tylko mocną jednostką, ale także przepięknym wyglądem. Ważąca ponad 1,66t maszyna osadzona została na dużych 20” calowych felgach. Do tego dochodzi sportowy i opływowy styl nadwozia.


Fot. Alfa Romeo

Cena Alfa Romeo Stelvio zaczynać będzie się od 232 500 zł, do tego należy doliczyć jeszcze za lakier który będzie w zależności od powłoki kosztować od 2 000 do nawet 9 800 w przypadku lakieru trójwarstwowego. Przeszklony rozsuwany dach wyceniony został na dodatkowe 7 500 zł. Klient będzie miał jeszcze możliwość zmiany koloru zacisków hamulcowych z standardowego czarnego na żółty lub czerwony w cenie 1 600 zł. Reszta wyposażenie jest już zawarta w cenie, co na tle konkurencyjnych samochodów robi z tego modelu prawdziwą okazję. W późniejszym okresie w modelu pojawi się jeszcze prawdziwa sportowa jednostka V8 dysponująca mocą 510 koni.

Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-20 10:16:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mozna-juz-skladac-zamowienia-na-SUV-Alfa-Romeo-Stelvio

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt