Nissan Navara w wersji specjalnej N-Trek

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Navara w wersji specjalnej N-Trek
Ofertę modelu Nissan Navara poszerzona została o wersję N-Trek. Japoński pick-up w tej wersji kosztować będzie od 137 200 zł. Specjalna wersja samochodu bazować będzie na wersji wyposażeniowej N-Connectca. Pod maską znajdzie się 2,3 litrowy silnik wysokoprężnej o mocy 160 KM. Nissan Navara w tej odsłonie wyposażony będzie zarówno w napęd na wszystkie cztery koła jak też 7 biegową automatyczną przekładnię. Samochód w wersji N-Trek wyróżniać będzie się następującymi pozycjami wyposażenia: 18 calowe felgi ze stopów lekkich, nawigacja satelitarna z dotykowym ekranem, kamera cofania. Auto oferowane będzie ponadto wyłącznie w dwóch kolorach nadwozia, białym lub zielonym. Dodatkowo Nissan Navara N-Trek oferowany będzie z dwoma pakietami do personalizacji samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-16 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Navara-w-wersji-specjalnej-N-Trek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt