Nowa Skoda Superb iV z napędem typu PHEV

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Superb iV z napędem typu PHEV
Nowa Skoda Superb zaprezentowana została podczas mistrzostw świata w Hokeju w Bratysławie, impreza której głównym sponsorem od lat jest czeski producent. Oprócz samego odświeżonego modelu Skoda Superb, czeski producent wprowadził na rynek także nową linię iV do swoich samochodów. Pierwszym modelem będzie w pełni elektryczna Skoda Citigo iV, kolejnym modelem to Skoda Superb. W przeciwieństwie do mniejszego brata, Skoda Superb iV nie będzie pełnym elektrykiem, tylko wykorzystać wszystko co najlepsze z obu światów – silników spalinowych i elektrycznych. Pod maską nowego flagowego modelu Skoda Superb pojawi się napęd typu PHEV. W skład układu wchodzi silnik spalinowy 1.4 TSI ( 155 KM ), który wraz z silnikiem elektrycznym ( 84 kW ) wytwarzają sumaryczną moc 217 KM. Samochód może korzystać też zarówno wyłącznie z silnika spalinowego lub też elektrycznego. W drugim wariancie przy w pełni naładowanej baterii o pojemności 13 kWh, auto może pokonać nawet 55 km. Hybrydowa wersja nowej Skoda Superb na rynku pojawi się na początku 2020 roku.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-29 09:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Superb-iV-z-napedem-typu-PHEV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt