Ostatnie przygotowanie przed startem Kia Lotos Race

Rozmiar tesktu A A A
-
Ostatnie przygotowanie przed startem Kia Lotos Race
Jedna z najdłużej trwających polskich serii wyścigowych Kia Lotos Race - bo aż 11 lat, rozpocznie się po raz kolejny już za sześć tygodni. W tym roku przed rozpoczęciem sezonu uczestnicy pojechali na obóz przygotowawczy. Pośród 20 zawodników, 12 jest nowych gdzie niemal połowa z nich to 14 latkowie. Cykl szkoleń przed startem sezonu odbył się w Dworze Chotynia niedaleko Motoparku w Ułęzu. Cały sezon obejmie 6 weekendów wyścigowych, głównie za granicą w tym także dwa tory gdzie odbywają się rywalizację F1.


Fot. Kia Lotos Race

Lekcje teorii, w których kierowcy zostali poinstruowani jak powinni się przygotować do startów w Kia Lotos Race, zakończone zostały jazdami modelami Kia Picanto oraz Kia pro_cee'd na 2,5 kilometrowym odcinku. Pierwszy start w nowym sezonie będzie miał miejsce 29 kwietnia na niemieckim torze wyścigowym Oscherleben. Z poprzedniego sezonu pozostało tylko 8 kierowców, pozostali przeszli do innych serii wyścigowych. Wśród nowych kierowców zobaczmy rekordową liczbę 14 latków bo aż pięciu. Nie zabraknie także przedstawicielek płci pięknej będą nimi 20 letnia Petra Krajnyak oraz 35 letnia Adrienne Vogiel. Obie kobiety pochodzą w Węgier.

Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-21 07:05:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ostatnie-przygotowanie-przed-startem-Kia-Lotos-Race

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt