Nowy Fiat Qubo, dostępny już od 42 600 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Fiat Qubo, dostępny już od 42 600 zł
Fiat rozpoczął sprzedaż nowej odsłony małego miejskiego Vana. Klienci będą mogli zakupić włoski samochód, w cenie promocyjnej już od 42 600 zł. Fiat Qubo mimo swoich nie dużych wymiarów - długość samochodu wynosi zaledwie 3.96m, będzie posiadał maksymalna pakowność bagażnika nawet do 2500l. Podstawowa pojemność wynosi zaledwie 330l. Ten ponad przeciętny wynik stawia ten samochód na równi z nawet najbardziej popularnymi dużymi rodzinnymi Vanami. Wszystko to samochód zawdzięcza możliwości aranżacji siedzeń na 16 sposobów. Pod maską dostępne będą wyłącznie dwie jednostki napędowe. Za podstawowy silnik w samochodzie robić będzie benzynowa jednostka Fire 1.4l o mocy 77 KM. Drugi oferowany o pojemności skokowej 1.3l wysokoprężny napęd wytwarzać będzie 80 KM mocy.


Fot. Fiat

Nowy Fiat Qubo już od wersji Easy dostępny będzie z całym pakietem bezpieczeństwa w tym 6 poduszek powietrznych. Jednak w ofercie nawet dodatkowo płatnej, nadal brakuje rozwiązań z zakresu systemów aktywnego bezpieczeństwa. Wobec poprzedniej wersji wyposażenie zostało mocno wzbogacone. Na plus samochodzie wyjdzie także większa współpraca z rozwiązaniami multimedialnymi dzięki systemowi Uconnect, który dostępny jest już od drugiej wersji wyposażeniowej Lounge. Niestety różnica wyposażenia pomiędzy podstawową wersją samochodu Easy, a najwyższą Trekking - która dostępna jest wyłącznie z silnikiem diesla jest bardzo mała. Za to cena rośnie z 42 600 do 66 600 zł w tym około 12 tyś za sam silnik.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-17 05:18:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Fiat-Qubo--dostepny-juz-od-42-600-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt