Nowy Nissan Leaf już na naszych ulicach

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Leaf już na naszych ulicach
Najnowsza generacja wielokrotnie nagradzanego w pełni elektrycznego modelu japońskiego producenta Nissan, znalazł się już na naszych ulicach. W przeciągu ostatnich ośmiu lat, kiedy model ten sprzedawany był w pierwszej generacji do odbiorców trafiło ponad 300 000 tych aut. Właściciele elektrycznych samochodów japońskiej marki w tym czasie pokonali ponad 4 miliardy kilometrów. Te dane dają Nissan Leaf prowadzenie w elektrycznej ewolucji rynku samochodowego. Nowy Nissan Leaf może pochwalić się wobec poprzedniej generacji auta, większym zasięgiem ( nawet do 415 km ), mocniejszą jednostką (150 KM i 320 Nm ), większą przestrzenią oraz innowacyjnymi technologiami ( ProPilot, e-Pedal … ). Samochód w podstawowej wersji wyposażeniowej Visia dostępny jest już w cenie od 140 021 zł lub w finansowaniu od 855 zł netto miesięcznie.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-19 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Leaf-juz-na-naszych-ulicach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt