Opel Zafira, z nową mocą w konkurencję

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Zafira, z nową mocą w konkurencję
Vany to już nie tylko rodzinne samochody. Konkurencja zza oceanu pokazała to wielokrotnie, czas na europejskiego producenta, aby wejść w te ślady i uzbroić aktualną wersję Zafiry w turbodoładowaną, 200 KM jednostkę.Zafira z nowym silnikiem dostępna będzie w salonach od listopada tego roku. Wtedy też udostępnione zostaną cenniki każdej wersji.


Fot. OpelNowa jednostka, która zadomowi się pod maską Zafir, to turbodoładowany silnik o pojemności 1.6 litra, wykonany w technologi SIDI. Maksymalna moc, jaką generuje napęd, to 200 KM, zaś moment obrotowy - 300 Nm. Dzięki zastosowaniu turbosprężarki, maksymalne moce drzemiące w silniku osiągalne są już przy niskich obrotach, co pozwala nie tylko na bardzo ekologiczną, ale także dynamiczną jazdę.

Fot. OpelDo pierwszej setki Zafira wyposażona w tą jednostkę będzie potrzebować 8,6 sekundy, zaś maksymalna prędkość jaką będzie można uzyskać, to 225 km/h.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-10-21 20:55:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Zafira--z-nowa-moca-w-konkurencje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt