Nowy Nissan Micra w specjalnej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Micra w specjalnej cenie
Największa i stylistycznie najodważniejsza bieżąca odsłona modelu Nissan Micra otrzymała specjalną obniżkę ceny. Podstawowa wersja samochodu w wersji VISIA rozpoczyna się od 43 990 zł. Teraz przez nie ograniczony czas cena ta została obniżona o 2 000 zł w wersjach VISIA/VISIA PLUS, a nawet 4 500 zł w przypadku N-CONNECTA. Zaoszczędzone dzięki temu pieniądze wydać będzie można na dodatkowe wyposażenie w tym na przykład pakiet bezpieczeństwa. Nowa niższa cena oznacza także mniejszą kwotę przy wyborze programu finansowania SELECT. Oznacza to że nowa podstawowa oferta dla klientów indywidualna KREDYT SELECT dostępna będzie teraz już od 396 zł brutto miesięcznie. Przedsiębiorcy mogą wybrać LEASING SELECT, gdzie cena za ten model rozpoczyna się już od 233 zł netto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-28 13:13:29
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Micra-w-specjalnej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt