Nowy Opel Movano już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Opel Movano już w sprzedaży
W salonach niemieckiego producenta Opel, można składać już zamówienia na nowy Opel Movano. Biznesowy model w wersji nadwozia furgon z przednim napędem oraz o dopuszczalnej masie całkowitej 2,8 tony, oferowany jest już w cenie od 101 415 zł netto. Za nieco większą wersję L3H2 trzeba niewiele dopłacić, ceny zaczynają się już od 108 813 zł netto. Wersji fabrycznych nadwozia dla nowego Opel Movano jest przeszło 150 wariantów. Maksymalna dopuszczalna masa auta to 4,5 tony oraz nawet 17 m³ pojemności. W aucie biznesowym Opla znalazło się także wiele nowoczesnych rozwiązań wspierające kierowcę w codziennej pracy.


Fot. Opel

Nowy Opel Movano wyposażony jest w wydajną 2.3 litrową jednostkę wysokoprężną BiTurbo. Silnik ten oferowany jest aż w sześciu wersjach mocy. Dla pojazdów z homologacją dla pojazdów lekkich warianty mocy to 136 KM, 150 KM oraz 180 KM. W przypadku samochodu z homologacją dla pojazdów ciężkich lista wersji mocy to 131 KM, 146 KM oraz 163 KM. Standardowo auto wyposażone jest z manualną 6 biegową przekładnią z napędem na przednią oś. Przekładania może zostać zmieniona na automatyczną, a przełożenie mocy może znajdować się na tylnej osi, dostępna jest także opcja tylnych kół bliźniaczych.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-16 08:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Opel-Movano-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt