Nowy członek Forda w rodzinie ST-Line

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy członek Forda w rodzinie ST-Line
Ford amerykański producent samochodów rozbudowuje swoją ofertę wyżej zawieszonych samochodów. Oprócz nowego Forda Edge, który niebawem pojawi się w salonach. W sprzedaży znajdzie się także Ford Kuga po mocnym faceliftingu. Najnowsza odsłona modelu Ford Kuga zaprezentuje się już w wersji podstawowej bardziej sportowo niż poprzednik. Gdyby tego było mało Ford Kuga dołączy także do modeli oferowanych w pakiecie ST-Line. Dzięki temu odświeżony SUV będzie jednym z najbardziej kompleksowym samochodem w ofercie amerykańskiego producenta.


Fot. Ford

Ford Kuga w wersji ST-Line otrzyma specjalny pakiet stylizacyjny, który wydobędzie z aktualnego designu samochodu najmniejszą kropelkę dynamiki. Wszystko to dzięki ścisłej współpracy z Ford Performance ( odpowiedzialni za Ford GT ). Do tego dochodzą sportowe zestrojone zawieszenie oraz mocne jednostki z rodziny Ford EcoBoost i TDCi. Najlepiej idący w parze z tym modelem silnik to Ford EcoBoost o mocy 182 KM i z napędem na wszystkie cztery koła. W wersji ST-Line oprócz odważnego sportowego stylu, samochód otrzymał dodatkowo indywidualne 18” obręcze kół. Ewentualnie po dopłacie czarne błyszczące 19” felgi, idealnie pasujące do białego nadwozia. Ponadto wewnątrz samochodu znajdą się specjalne przygotowane dla tej wersji elementy wyposażenia, w tym sportowe siedzenia. Bardziej dynamiczny wygląd samochód zawdzięcza także poprzez obniżony prześwit o 10mm.

Fot. Ford

Nowy Ford Kuga to bardzo przestronny samochód, oferowany zarówno dla klientów ceniących sobie wygodę, przestrzeń, sportowe zacięcie oraz ponad przeciętny komfort. Wszystkie te cechy ukrywa w sobie nowy Ford Kuga. Wraz z pojawieniem się informacji o ST-line, być może niebawem zobaczymy nowy Ford Kuga w tradycyjnej ST.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-30 13:10:19
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-czlonek-Forda-w-rodzinie-ST-Line

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt