Odświeżona Ibiza trafi już niebawem do polskich salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Ibiza trafi już niebawem do polskich salonów
W drugiej połowie 2015 roku pojawi się w polskich salonach odświeżona wersja Seata Ibiza. Mały miejski samochód, ze sportowym charakterem. Ibiza jako jeden z nielicznych samochodów w tym segmencie bardzo mocno stawia na zaakcentowanie dynamicznego nadwozia. Samochód w swojej odświeżonej formie wprowadza szereg modyfikacji w zakresie bezpieczeństwa, wyposażenia, jednostek oraz interaktywnej obsługi pojazdu.


Fot. Seat

Wizualnie zmiany są delikatne w nowej Ibizie i opierają się bardziej na nowym bogatym wyposażeniu. Tak jak nowe reflektory, które mogą zostać wyposażone w LEDowe światłą do jazdy dziennej. Miejski Hiszpan otrzymał także nowe wzory 16 i 17 calowych felg aluminiowych. Oprócz tego Ibiza dostępna będzie z nowymi dynamicznymi lakierami.

Fot. Seat

W Seat Ibiza po raz pierwszy zagości zaawansowany system multimedialny. Dostępny będzie w dwóch wersjach. System wyposażony w MirrorLink, co za tym idzie możliwość wyświetlania zawartości komórki na dotykowym ekranie samochodu. Oraz Media System Plus, zaawansowany system wyposażony w między innymi nawigację satelitarną.

Fot. Seat

Pod maską zadomowią się nowe jednostki. Podstawową będzie stanowić trzy cylindrowy silnik o pojemności 1.0l i mocy 75KM. Ten sam silnik dostępny będzie także w wersji turbodoładowanej, tylko że z większą mocą 95 lub 110 koni mechanicznych. Nie zabraknie także mocniejszej jednostki benzynowej o pojemności 1.4l i mocy 150 KM. Dodatkowo do wyboru będą także trzy silniki wysokoprężne. Wszystkie bazują na 1.4l jednostce i posiadają moc 75, 90 lub 105 koni mechanicznych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-13 21:57:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Ibiza-trafi-juz-niebawem-do-polskich-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt