Pierwsza Alpine A110 wydany klientowi w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsza Alpine A110 wydany klientowi w Polsce
Pierwsze samochody francuskiej marki sportowej Alpine z serii limitowanej do 1955 pojazdów serii Premiere Edition, dostarczane zostają aktualnie klientom. Pierwszy samochód w Polsce wydany został klientowi jeszcze przed majem, a dokładniej 30 kwietnia w salonie w Katowicach. W sumie z pierwszej limitowanej wersji samochodów Alpine A110 Premiere Edition zamówionych zostało w Polsce 14 aut. Do tej liczby dochodzą jeszcze 4 pojazd z normalnej seryjnej produkcyjnej.


Fot. Alpine

Jest to bardzo dobry i udany debiut tej niszowej marki. Marka ta powraca po dwóch dekadach do produkcji pojazdów przeznaczonych nie tylko na tor wyścigowy. Polska jest przy tym jedna z 13 krajów gdzie Alpine rozpoczął swój powrót do klienta masowego. Pod maską Alpine A 110 drzemie 1.8l turbodoładowany silnik o mocy 252 KM. Do tego dochodzi jeszcze wyśmienity design nawiązujący do auta A110 Berlinette.

Fot. Alpine

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-07 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsza-Alpine-A110-wydany-klientowi-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt