Pierwsze oficjalne wieści na temat nowego modelu Opel Insignia

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsze oficjalne wieści na temat nowego modelu Opel Insignia
Już za kilka miesięcy dokładnie w marcu podczas targów w Genewie pokazana zostanie nowa generacja flagowego modelu niemieckiej marki Opel, model Opel Insignia Grand Sport. Flagowy przedstawiciel segmentu D Opla, wprowadzony został na rynek w roku 2008, zastępując dotychczasowy model Opel Vectra. Już w 2009 roku flagowy niemiecki pojazd mógł się cieszyć z tytuły Samochodu Roku 2009. Do nowej generacji auta wprowadzono wiele zmień, nie tylko te optyczne. Tutaj samochód ma wzorować się na zaprezentowanym, podczas targów we Frankfurcie IAA w 2013 roku modelu koncepcyjnym Opel Monza. Przy okazji także ma stanowić kontynuację wprowadzonych charakterystycznych elementów w modelu Opelu Astra. Opel Insignia Grand Sport stanie się dłuższy o 5.5 cm, a rozstaw osi urośnie o 9 cm. Ponadto nadwozie obniżone zostanie o 3 cm, co ma dodatkowo nadać modelu sportowej charakterystyki. Do tego za nową jakość jazdy ma odpowiadać zaoszczędzona waga 175 kg.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-26 20:32:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsze-oficjalne-wiesci-na-temat-nowego-modelu-Opel-Insignia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt