Pierwszy w historii Seat Leon w wersji ST od 57 tyś

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy w historii Seat Leon w wersji ST od 57 tyś
Pierwsza odsłona nowego Seata Leona, która pojawiła się w wersji ST, a więc kombi, dostępna będzie w Polsce od lutego 2014 roku. Samochód ten w wersji podstawowej będzie kosztować 56 900 zł. Oferując przestronność, użyteczność oraz idealnie sportowy design z wieloma dodatkami, które wyróżniają ten model pośród innych samochodów.


Fot. Seat

Podstawowa wersja Leona ST dostarczana będzie z silnikiem benzynowym TSI o pojemności 1.2l i mocy 105KM. Opcjonalnie samochód będzie mógł zostać wyposażony w szereg nowoczesnych ekonomicznych jednostek napędowych.

Na dużą uwagę zasługuje pojemność samochodu. 1470l przy złożonych tylnej kanapy stawia ten model na bardzo wysokiej lokacie wśród konkurencji. 587 przy nie złożonych siedzeniach też zapewnia odpowiednią pojemność bagażnika. Do utrzymania porządku w tym przedziale samochodu, model ten wyposażony został w odpowiednie haczyki oraz siatki.

Fot. Seat

Mimo, że model kombi jest sporo dłuższy od swojej 5 drzwiowej odmiany, waży on zalewnie 45kg więcej. Dzięki temu odmiana ta będzie zapewniać zarówno spalanie, ekonomię oraz właściwości jezdne wcześniej sprzedawanych wersji. Wersja FR Leona ST będzie dodatkowo wyposażona w adaptacyjne zawieszenie DCC.

Pod względem bezpieczeństwa znajdzie się szereg systemów. Na przykład aktywny tempomat, który na bieżąco będzie monitorować odległość pomiędzy samochodami i w razie potrzeby sam wyhamuje, unikając dzięki temu kolizji z innymi uczestnikami. Gdyby jednak doszło do incydentu, samochód wyhamuje pojazd tak, aby nie wpadł np. na przewiną stronę jezdni, unikając przy tym kolejnych niebezpiecznych zdarzeń.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-12-01 20:07:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-w-historii-Seat-Leon-w-wersji-ST-od-57-tys

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt