Polskie premiery dwóch nowych modeli Kia w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Polskie premiery dwóch nowych modeli Kia w Poznaniu
W Poznaniu przedstawione zostaną dwie nowości koreańskiej marki Kia. Od 1 do 3 kwietnia na terenie targów w Poznaniu będzie można na żywo zobaczyć najnowsze samochody w ofercie koreańskiego producenta, modele Kia Niro oraz Kia Optima Sportswagon. Kia Niro to nowość modelowa ofertowa u koreańskiego producenta oraz jeden z dwóch samochód które będą dostępne z napędem hybrydowym. Druga z premier to długo wyczekiwane rozszerzenie oferty Optimy w nadwoziu kombi. Oba samochody swoje światowe premiery świętowały podczas targów w Genewie.


Fot. Kia

Kia Niro to miejski SUV pozycjonowany pomiędzy Kia Sportage oraz Kia Ceed. Jako jeden z dwóch samochód oferowany przez koreańskiego producenta, pojazd będzie wyposażony w napęd hybrydowy. Stylistyka nadwozia nawiązuje to Sportage, wnętrze zostało jednak całkowicie opracowane. Dzięki podłużnym linią, które przy okazji dzielą środkowy panel na działy, samochód sprawia wrażenie dużo szerszego. Dodatkowej dynamiki wnętrzu po stronie kierowcy daje nowa deska rozdzielcza.

Fot. Kia

Druga premiera Kia na targach w Poznaniu będzie długo wyczekiwana Kia Optima Sportwagon. Fakt, że samochód pojawi się na ulicy był już wiadomy od poprzednich targów w Genewie. Kiedy to producenta zaprezentował pierwszy koncepcyjny model. Od tego czasu inżynierowi oraz styliści koreańskiego producenta długo i ciężko pracowali aby samochód finalnie był dostępny także w salonach.

Fot. Kia


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-29 22:40:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polskie-premiery-dwoch-nowych-modeli-Kia-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt