Rewitalizacji Skody ciąg dalszy, teraz czas na Superba

Rozmiar tesktu A A A
-
Rewitalizacji Skody ciąg dalszy, teraz czas na Superba
Aktualna wersja najbardziej luksusowego i ekskluzywnego modelu, dołącza do grona niekapitalizowanych pojazdów czeskiej marki. Premiera nowego modelu odbędzie 19 kwietnia, na tegorocznych targach w Szanghaju. Miejsce debiutu nie zostało wybrane przypadkowo. Rynek Azjatycki jest aktualnie jednym z najbardziej chłonnych, a tamtejsi konsumenci poszukują dobrych jakościowych i cenowo, nie wyrugowanych, dużych samochodów.
Pięć lat w motoryzacji oznacza pogłębioną przepaść technologiczną, także wprowadzenie nowego modelu było jak najbardziej potrzebne. Nowa wersja nie tylko sprawia, że samochód jest jeszcze lepiej wyposażony od poprzednika, ale również wygląda na bardziej rozwinięty. Tak też stało się z nowym Superbem. Spodziewać się można było, że Skoda pójdzie za ciosem i zaprezentuje kolejny samochód z nowym wyglądem, tyle, że w większej wersji. Tak się jednak nie stało i dzięki temu zobaczyć można bardziej dojrzały i wyniosły samochód, idealnie docięty do swojej klasy i funkcji. Zarówno w sedanie, jako ekskluzywny samochód firmy, czy też w combi, jako samochód rodzinny.Wnętrze, które już w wersji poprzedniej prezentowało się przestronnie i ekskluzywnie, zostało przepracowane. Efekt, to więcej miejsca i lepsze wyposażenie, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i komfortu. Na pierwszy rzut oka widać nowe kierownice 3 oraz 4 ramienne. Wzbogacona została także dostępność tapicerek dla tego modelu. Od wejścia na rynek samochód będzie w wersji Laurin&Klement, zapewniając najwyższy komfort i poczucie luksusu za relatywnie niedużą cenę.Wraz z wprowadzeniem nowego modelu, nie może zabraknąć także nowych wersji napędów.

Na razie więcej szczegółów Skoda nie udostępnia. Wszystkie wymiary oraz pozostałe parametry poznamy już nie długo, chwilę przed premierą lub od razu po niej. Samochód w salonach będzie dostępny już pod koniec czerwca tego roku.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-04-04 20:07:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rewitalizacji-Skody-ciag-dalszy--teraz-czas-na-Superba

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt