Porsche zaprezentuje w Genewie najmocniejszą wersję Panamera

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche zaprezentuje w Genewie najmocniejszą wersję Panamera
Podczas targów w Genewie, które będą miały miejsce 7 marca, niemiecki producent samochodów sportowych i luksusowych zaprezentuje najmocniejsze wcielenie model Panamera, Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Sercem auta będzie składających się z najnowszych osiągnięć napęd typu PHEV, którego maksymalna moc osiąga 680 KM. Oznacza to że auto może poruszać się w trzech trybach, mieszanym, elektrycznym oraz wyłącznie saplinowym. Auto w tej wersji przyspiesza do 100 km/s w 3.4 sekundach. Do tego średnie spalanie wynosi zaledwie 2.9l na 100 km. Na samym napędzie elektrycznym zasięg auta wynosi 50 km. Napęd składa się z dwóch jednostek, spalinowej oraz elektrycznej. Wbudowana benzynowa V8 o mocy 550 KM, łączy się z 136 KM jednostką elektryczną. Cena za nowy model w wersji podstawowej wynosi od 903 630 zł, za wersję Excecutive koszt nabycia wzrasta do 968 780 zł.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-24 10:37:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-zaprezentuje-w-Genewie-najmocniejsza-wersje-Panamera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt