Powstaje nowa marka samochodów Cupra

Rozmiar tesktu A A A
-
Powstaje nowa marka samochodów Cupra
Grupa Volkswagen wzbogaci się o kolejna markę w swoich szeregach, będzie nią Cupra. Logo nowej marki zaprezentowane zostało pod koniec stycznia. Oficjalna premiera marki nastąpi 22 lutego tego roku. Nazwa nowej marki jest raczej dosyć znana, gdyż dotychczas oznaczała topową sportową wersję modeli hiszpańskiej marki Seat. Cupra odłącza się od Seata i idzie tym krokiem w ślad marki DS. W przypadku DS uwolnienie się od Citroen rozpoczęła całkowicie odmienny bardziej ekskluzywny żywot i to na dodatek z dużym sukcesem rynkowym. W przypadku Cupra raczej nie ma się co spodziewać ekskluzywnych ekstrawaganckich samochodów, a raczej bardziej sportowe samochody. Pierwszy publiczny pokaz nowej marki nastąpi już na początku marca, podczas targów w Genewie, gdzie zaprezentowane mają zostać nowe model z logo nowej marki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-02 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Powstaje-nowa-marka-samochodow-Cupra

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt